Memoriál Zdeňka Zábranského 2015

8 – 9. srpna 2015

XVIII. ročník Memoriálu Zdeňka Zábranského

O tomto víkendu panují teploty vskutku “tropické” a proto již úvodní zápasy turnaje velká dobrá – Družec a Braškov – Unhošť se hrají pouze ve zkrácené hrací době 2 x 35 min. Rozhodčí po domluvě se všemi účastníky zařadili do této doby i časté přestávky na doplnění tekutin.

V prvním utkání, po remíze 1:1 překvapivě zvítězili nad Velkou Dobrou borci “od Kačáku” ze Družce na pokutové kopy (5:4). V druhém, již podvečerním zápase o postup do nedělního finále vyhráli “naši” nad Unhoští 1:0.

V neděli, 9.8. již bylo vedro snesitelnější a tak byly zápasy sehrány na 2 x 40 minut. Ovšem opět s přestávkami na pití.

Na 4. místě v turnaji skončila T.J. Unhošť po porážce 2:3 s Čechií V. Dobrá. Naši braškováci ve finále “udolali” houževnatého soupeře ze Družce 2:0 a mohli tak vesele oslavovat zisk krásného poháru! Ten byl samozřejmě po předání naplněn šampaňským a všichni slavili!