Okresní kolo hry Plamen – třídenní závody

O víkendu 27. – 29. května 2016 jsme u nás na Braškově pořádali Okresní kolo hry Plamen. Chtěla bych poděkovat za půjčení fotbalového areálu Tj Sokol Braškov. Dále bych chtěla poděkovat Obci Braškov za podporu a pomoc. Dále bych chtěla moc poděkovat celému hasičskému sboru, že pro děti připravili krásné prostředí a bezproblémový chod celých 3 denních závodů. Děkuji zdravotní službě, doktorům Konečným a sestřičkám.

Myslím, že se všem u nás velmi líbilo a dokonce nám v celku přálo i počasí.

Od čtvrtka jsme připravovali stany, tratě, stánek pro občerstvení atd. V pátek přijelo 270 závodníků, vedoucích a rozhodčích. Postavili si svoje stany na spaní a večer se již běžel první závod „štafeta dvojic“. V sobotu byla „štafeta 4 x 60 m, útok CTIF a štafeta CTIF“, neděli zakončila královská hasičská disciplína „požární útok“.

Našim Mladým hasičům se letos opravdu dařilo. V neděli při vyhlášení byla obě družstva na bednách. Nejdříve byla vyhodnocena Hasičská celoroční liga, Soptíci s přehledem získali ZLATO a Tazmáni STŘÍBRO. Po té bylo vyhodnocení Okresního kola Plamen, kde se Soptíkům dařilo a mají STŘÍBRO. Tazmáni nakonec obhájili BRONZ.

Za Soptíky závodili: Adéla T., Anna L., Gabriela J., Jan K., Jonáš H., Karel B., Mikuláš H., Tomáš Ch., Tomáš L., Štěpán J., Vendelín H.

Za Tazmány závodili: Anna Ch., Anna K., Eva T., Helena L., Julie S., Marie M., Daniel K., Jakub Š., Michal Šp., Michal Š.

Autor článku: Markéta Chalupová