II.kolo hasičské ligy – Vranský dvojboj

Další zlato pro Braškov

12.9.2015 uspořádalo SDH Vraný svůj "Vranský dvojboj" jako druhé kolo hasičské ligy. V 10 hodin, za lehce zamlženého počasí, začala první disciplína a to štafeta 4x60m. Ani tentokrát nebylo rychlejšího družstva v kategorii mladší žáci než našich Soptíků. Tazmáni ve štafetě skončili na 4.místě. Po přestávce na občerstvení a přestavění časomíry začala disciplína požární útok. I tuto zcela ovládli ve své kategorii naši Soptíci a tak celkové zlato čekalo při vyhodnocení jen na ně. Tazmáni v kategorii starší žáci skončili tentokrát v požárním útoku třetí a celkově na ně zbyla jen tzv.bramborová medaile za 4.místo. Družstva tentokát závodila ve složení:
Tazmáni: strojník- Dan K., savice – Kuba Š., koš – Eva T., rozdělovač – Jůlie S., béčka – Petra F., levý proud – Anna Ch., pravý proud Helena L.  do štafety je doplnili Erik H, a Václav B.
Soptíci: strojník- Brůček K. starší, savice – Jonáš H. a Tomáš L., koš – Štěpán J., rozdělovač – Jan K, béčka – Tomáš Ch.., levý proud – Karel B., pravý proud Vendelín H.  do štafety je doplnil Mikuláš H.