Hasičský dorost bojoval o víkendu 11.-12.6.2022 na Krajském kole v Čelákovicích

O víkendu 11.-12.6.2022 se tři naši dorostenci účastnili krajského kola požárního sportu dorostu v Čelákovicích a jeden z našich dorostenců na stejné soutěži doplnil družstvo dorostenců z Pleteného Újezdu.
Do krajské soutěže jsou nominováni vždy vítězové z 12 okresů Středočeského kraje. Soutěže tedy mají obvykle vysokou sportovní úroveň.
Naši zástupci se na soutěži neztratili. Anička Langová (čas dvojboje 19:61s, čas stovky 20:93s) dosáhla na pěkné 5. místo, Natálie Holeyšovská (čas dvojboje 21:86s, čas stovky 25:48s) na 7. místo a Jan Kyliáš (čas dvojboje 16:82s, čas stovky 22:15s) byl celkově šestý. Družstvo dorostenců i s braškovskou účastí (Tomášem Chalupou) pak skončilo rovněž šesté. Závody pak byly příležitostí i k zábavě a pozávodní relaxaci …