Dorostenci jednotlivci vybojovali 3 zlata a jedou na krajské kolo v požárním sportu

V sobotu 14.5. se v Plchově konalo okresní kolo mužů, žen a dorostu v požárním sportu.
Velice se dařilo našim dorostencům. Závodů se účastnilo 5 dorostenců, z nichž hned třem se podařilo ve svých kategoriích probojovat do krajského kola. V Čelákovicích nás v červnu budou reprezentovat Anna Langová, Natálie Holeyšovská a Jan Kyliáš. Honzovi se podařilo po nedobrém výsledku v ZPV vyhrát zbývající disciplíny a s náskokem dvou bodů postoupit dále. Na třetím místě ve stejné kategorii starších dorostenců se umístil Václav Burger, který se nemohl ze zdravotních důvodů účastnit Plchovského klání. Přesto mu ale patří celková třetí příčka v součtu všech disciplín!
Ve středních dorostencích si dobře vedli I Vendelín Holer a Jonáš Hrmo, kteří v konkurenci 14 závodníků skončili na šestém a sedmém místě. Družstvo žen obhájilo zlatou a bude kladenský okres znovu reprezentovat v krajském kole požárního sportu, které bude v letošním roce shodou okolností probíhat na Kladně.
Děkujeme všem za skvělou reprezentaci sboru!