1.kolo soutěží v požárním sportu

NULL

V sobotu 13.4. se na braškovském fotbalovém stadionu konalo 1 kolo soutěží v požárním sportu pro dorost a dospělé.

Vzhledem k technickým problémům s časomírou se neuskutečnily požární útoky. Hlavní disciplínou tak byl běh na 100 s překážkami. Závod se započítával do okresního kola jak v kategorii dospělých, tak v kategorii dorostu. Mezi dorostenci a dorostenkami až na jednu bramborovou výjimku všichni startující získali pódiová umístění. Mezi mladšími dorostenkami vyhrála Anna Langová, na třetím místě skončila Klára Marie Novotná. Mezi středními dorostenkami byla třetí Eva Tomášková a mezi staršími dorostenkami Julie Skopová druhá. Za mladší dorostence běžel Vendelín Holer a za střední dorostence Václav Burger. Oba dosáhli na pěkná druhá místa ve svých kategoriích.